ESDENT

Tomografia Stomatologiczno-Laryngologiczna

Kontakt

Poznań577 488 788Pon-Pt 9.00-19.00

ul. Rataje 166/lok.13również rejestracja online
Kontakt

Wrocław 733 933 212Pon-Pt 9.00 - 19.00/17.00

ul. Wiktora Brossa 1D-1Erównież rejestracja online
ul. Pomarańczowa 8również rejestracja online

Pracownie tomograficzne ESDENT

Nasze pracownie powstały z pasji do innowacyjnych technologii. Oferujemy Państwu badania 2D i 3D wykonane na urządzeniach pano- cefalo- i tomograficznych. Wszystkie badania dostarczamy z oprogramowaniem do analizy i planowania zabiegów OnDemand 3D.

Otrzymane przez Państwa zdjęcia są zawsze ostre, czytelne i gwarantują Państwu trafną diagnozę. Nasi elektroradiolodzy zawsze służą radą oraz indywidualnym szkoleniem z obsługi programu.

Szybko
Szybko

Badania wykonujemy w około 10 minut, co gwarantuje komfort dla Państwa pacjentów.

Bezpiecznie
Bezpiecznie

Podczas naświetlania pacjent otrzymuje minimalną dawkę promieniowania.*

Komfortowo
Komfortowo

Nasz personel jest przeszkolony i przestrzega najwyższych standardów higieny.


Komfort i bezpieczeństwo pacjentów

Badania wykonujemy w około 10 minut, co gwarantuję komfort dla Państwa pacjentów. Podczas naświetlania pacjent otrzymuje minimalną dawkę promieniowania.* Nasz personel jest przeszkolony i przestrzega najwyższych standardów higieny, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo Państwa pacjentów. Pracownia w Poznaniu wykonuje badania bez rejestracji w godzinach otwarcia, placówka we Wrocławiu wymaga wcześniejszej rejestracji telefonicznej.

*Badanie tomograficzne 10x10 cm w standardowym trybie trwa 10 sekund. Emitowane promieniowanie jest bardzo małe, odpowiada np. pięciu-godzinnemu lotowi samolotem i jest do 20 razy mniejsze niż tradycyjna tomografia spiralna. Dzięki cyfrowej technice czasy uzyskania zdjęcia nie przekraczają 14 sek.

Formularz zamówienia bloczków ze skierowaniem (z wysyłką)

Wrocław Poznań
Płyta CD

Dostarczenie badania - Płyta CD, Serwer, Wydruk

Każde zdjęcie 2D i 3D dostarczamy na płycie CD wraz z przeglądarką zawierającą narzędzia ułatwiające postawienie diagnozy i planowanie zabiegów. Zdjęcia 3D dostarczane są z oprogramowaniem OnDemond 3D, zdjęcia 2D z programem Smart Dent. Na życzenie zdjęcia wysyłamy za pomocą serwera lub drukujemy na papierze fotograficznym.

Adres serwera dla lekarzy: https://radiologia-poznan.pl/

Przejdź niżej i pobierz przykładowe badanie i dowiedzieć się więcej o funkcjach programów.

Szkolenia

Szkolenia dla lekarzy z programów do analizy badań

Oferujemy bezpłatne szkolenia i badania próbne. Oprogramowanie dostarczane z badaniem jest stosunkowo proste w obsłudze. Z uwagi na duże możliwości diagnostyczne chętnie ułatwimy Państwu zapoznanie się z nimi w naszej pracowni lub przyjedziemy do Państwa gabinetu na krótką prezentację*.

*Dojazd na prezentacje możliwy tylko w województwie Wielkopolskim.

Współpraca

Zapraszamy stomatologów, laryngologów i lekarzy innych specjalności do współpracy.

Jeśli chcą Państwo rozpocząć z nami współpracę, prosimy o kontakt z kierownikiem pracowni:

Wojciech zdjęcie profilowe Wrocław:
lek. stom. Wojciech Baziuk
663-360-000 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Milena zdjęcie profilowe Poznań:
mgr Milena Jaskowska
601-724-032 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oprogramowanie – przeglądarki do badań

On-Demand-tomografia-3D-przeglądanie

OnDemond 3D – możliwości programu do przeglądania tomografii:

  • Funkcje pomiarowe, opisowe raportowe.
  • Pomiar gęstości kości – dość dokładny pomiar kości przed zabiegiem implantologicznym – na zwykłym pantomogramie nie jest możliwa ocena grubości i jakości kości.
  • Wprowadzenie implantu – wybierz pasujący implant z obszernej biblioteki implantów, zaplanuj jego umiejscowienie, zmierz gęstość kości wokół implantu i upewnij się, że zachowujesz odpowiednią odległość od nerwu żuchwowego.
  • Tryb zbliżenia 3D – generowany przez oprogramowanie trójwymiarowy obraz tkanek pozwala lepiej wyjaśnić pacjentom przebieg leczenia.
  • Wirtualna kamera i endoskop – pozwala nawigować w trójwymiarowej projekcji i zajrzeć do zamkniętych przestrzeni np. dróg oddechowych.

Instrukcja otwierania badania tomograficznego z płyty CD i obsługa programu OnDemand 3D

Smart Dent – możliwości programu 2D:

  • Funkcje pomiarowe i opisowe.